ketting leer zeeuwse knoop parel groen
€44,95
Ketting met Zeeuwse knoop en parel. Deze ketting is verkrijgbaar met een grote parel in de kleur wit of bruin. De groene kleur van de foto is uitverkocht!!
Stoere ketting van zwart kalfsleer. De ketting vertegenwoordigt Zeeland in meerder opzichten. Er hangen een bedel aan van een Zeeuwse knoop of knop. Een prachtige grote door de natuur gevormde groene parel en een bedel met vele onregelmatig gevormde schelpjes. De bedels hangen aan een houten ring. Afgewerkt met een label van W&W. De lengte is ca. 90 cm. Deze ketting is ook verkrijgbaar met een grote blauwe parel.
De Zeeuwse knoop of Zeeuwse knop is sinds de achttiende eeuw onderdeel van de traditionele Zeeuwse klederdracht. De Zeeuwse vrouwen droegen de knop als sieraad. Hoe groter de knoop, hoe rijker en voornamer de drager. De Zeeuwse knoop is een symbool van Zeeland geworden. Hij is te mooi om te vergeten!
Wilt u in de opmerkingen bij uw bestelling aangeven welke kleur parel u wenst te ontvangen: wit of bruin.
3 op voorraad
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.