Je bekijkt nu Nieuwe website is online!!

Nieuwe website is online!!

YES! Met plezier mag ik bekend maken dat de website van Wish & Will is vernieuwd! Nieuwe webshop, nieuwe sieraden en nieuwe blogberichten. Om dit te vieren worden er feestelijke acties gehouden.

Op de website:

  • Bij iedere bestelling een cadeautje
  • Onder klanten met een besteding vanaf €25 wordt de 1e week een ketting verloot
  • Gratis verzenden

Op Social Media:

  • Op facebook ga we één iemand blij maken met één van de meest geliefde airplantjes op eikenhouten blokje. Het enige wat je hoeft te doen is het bericht te delen, Wish & Will erin te taggen en het bericht te liken.
  • Op Instagram geven we één iemand een luchtplantje cadeau. Om kans te maken op dit luchtplantje met standaard hoef je alleen @wishwill te volgen en een comment achter te laten waarom jij dit plantje wilt winnen.

Zondag 6 oktober worden de winnaars bekend gemaakt!

Veel plezier met winkelen.

luchtplantjes zijn ook te koop op de webshop: https://wishwill.nl/product-categorie/luchtplantje/

de ketting van deze actie ik ook te koop via de webshop: https://wishwill.nl/winkel/ketting-bedels-howliet-leer/

Geef een reactie